We duiken dieper dan het symptoom, leggen uit waarom het symptoom nooit het echte probleem is en openen de deur naar een vernieuwende kijk: epigenetica. Ontdek hoe jouw leefstijl en omgeving bepalen welke genen aan- of uitgaan en daarmee jouw gezondheid sturen.
Wat neem je mee?
- Diepgaand begrip van de beperkingen van symptomatische geneeskunde
- Inspiratie en kennis over epigenetica en leefstijl
- Handvatten voor preventie en holistische zorg
- Praktische oefeningen en cases om direct mee aan de slag te gaan
Geen snelle fixes, maar duurzame verandering.
Voor wie? Verpleegkundigen en zorgkundigen en iedereen die klaar is voor een nieuwe manier van kijken naar gezondheid.
Lesgever Anne-Sophie Blieck is orthomoleculair therapeute en diabeteseducator. Als oprichter van Miss Blink en gepassioneerd expert combineert ze jarenlange praktijkervaring met een frisse, professionele blik op de sector. Haar missie als lesgever is om niet alleen te inspireren, maar ook direct toepasbare, kwalitatieve kennis en vaardigheden te voorzien. Tijdens haar vormingen staan een interactieve en praktijkgerichte aanpak centraal, zodat elke deelnemer met concrete tools en hernieuwde energie buitenloopt.
Doelgroepen
Andere zorg- en hulpverleners, bekwame helpers, sociale dienstverlening, verpleegkundigen en verpleegkundigen (Basis, GBV)
Locatie
Docenten
Anne-Sophie Blieck
Aantal deelnemers
Er kunnen 15 personen deelnemen.
Kostprijs
€60,00
Studenten krijgen 30% korting op vertoon van de studentenkaart.
Aanwezigheidsattest
Na de vorming ontvang je een attest van aanwezigheid.
Meer weten?
Contacteer Anne-Sophie Blieck op anne-sophie.blieck@hivset.be.
Op maat
Ben je op zoek naar een vorming zoals deze op maat van je team of organisatie? We bepalen samen de inhoud, de aanpak, het tijdstip en de locatie.
Lees meer over ons aanbod op maat en neem contact op om je ideeën samen te overlopen.