NIEUWE DATUM: Creatief contextueel werken

Deze vorming is reeds gestart.

In de hulpverlening schieten woorden soms te kort om te benoemen wat er leeft bij de cliënt, wat er speelt in een gezinscontext of in de hulpverlening zelf. Door samen op zoek te gaan naar beelden, metaforen, tekeningen, het verhaal, enz. kan er opnieuw ruimte komen om te spreken, te denken, te voelen en te beleven. Ook de duplo-methodiek, die ontwikkeld werd door Marleen Dieckmann, komt uitvoerig aan bod.

We vertrekken vanuit de contextuele visie van Nagy. We diepen uit hoe verschillende creatieve werkvormen en technieken kunnen gebruikt worden in hulpverleningsprocessen. Soms is het niet mogelijk om taal te geven aan interpersoonlijk gevoel en beleving. Door samen op zoek te gaan naar beelden, metaforen, tekeningen, het verhaal, enz. kan er opnieuw ruimte komen om te spreken, te denken, te voelen en te beleven.

Methodieken die aan bod komen: werken met duplo-popjes, dierenfiguren, beelden, verhalen,...

Doelgroepen

Andere zorg- en hulpverleners, begeleiders van kinderen en onderwijs

Locatie

Campus Turnhout
Herentalsstraat 70
2300 Turnhout
Route

Docenten

Griet Severeyns

Aantal deelnemers

Er kunnen 20 personen deelnemen.

Kostprijs

€90,00

Studenten krijgen 30% korting op vertoon van de studentenkaart.

Aanwezigheidsattest

Na de vorming ontvang je een attest van aanwezigheid.

Meer weten?

Contacteer Team Diversiteit op vormingscentrum-diversiteit@hivset.be.

Geef me een seintje

Wil je graag op de hoogte gehouden worden als we terug vrije plaatsen hebben? Laat je email dan achter op deze pagina.

Op maat

Ben je op zoek naar een vorming zoals deze op maat van je team of organisatie? We bepalen samen de inhoud, de aanpak, het tijdstip en de locatie.

Lees meer over ons aanbod op maat en neem contact op om je ideeën samen te overlopen.

Wilt u meer informatie? Heeft u vragen?